Úvod Svítilny a lampy LED noční svítilna s pohybovým čidlem TESLA LED4

LED noční svítilna s pohybovým čidlem TESLA LED4

« Předcházející

V této kategorii je 15 produktů

Následující »
LED noční svítilna s poh... 

Cena za 1 ks: 195,- Kč

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Automatická svítilna s pohybovým čidlem
Úsporná, přenosná, 4 LED diody s vysokou svítivostí a dlouhou životností, 2 režimy - trvalé svícení / pohybové čidlo, napájení 3xAA/DC 4.5 V (nejsou součástí), vhodná pro vstupní haly, chodby, schodiště, sklepy, garáže, malé rozměry (šxvxh) 65x95x50 mm.
Popis Svítilna TESLA LED4
LED svítilna Luxus se sama rozsvítí, když zaznamená pohyb ve tmě nebo v šeru a cca po 30 vteřinách pomalu postupně zhasíná.
LED svítilnu Luxus s pohybovým čidlem oceníte zejména při vstávání v noci. Nemusíte se bát, že zakopnete nebo narazíte. Zvláště to ocení především děti.
Když vám vypnou proud, vydrží tato LED úsporná svítilna Luxus nepřetržitě svítit až 20 hodin! V pohotovostním stavu vydrží dokonce až 6 měsíců.
LED svítilnu Luxus s pohybovým čidlem lze zapnout pro trvalé svícení nebo přepnout do hlídacího režimu, kdy je aktivována pohybem jakékoliv osoby ve sledovaném prostoru.
LED svítilna Luxus je vybavena nejen pohybovým čidlem, ale také světelným senzorem, který zajišťuje ještě úspornější provoz. Svítilna se proto v hlídacím režimu nerozsvítí ve dne, když je ve střeženém prostoru dostatečné osvětlení. V pohotovostním stavu proto vydrží dokonce až 6 měsíců.
LED svítilnu Luxus využijete nejen v ložnici nebo dětském pokoji, ale všude tam, kde potřebujete automaticky okamžitě rozsvítit, pokud někdo vejde. Např. v garážích, sklepech, na chodbách, v temných zákoutích apod.
Je vyrobena z vysoce odolného plastu, lze ji napájet nejen z tužkových baterií (3xAA), ale má také vstup na adaptér.
4 LED diody s extrémně dlouhou životností oceníte předeším pro jejich nepatrnou spotřebu.
Svítilnu lze postavit jako lampičku např. na noční stolek, ale také zavěsit na stěnu (na zadní straně je k tomu přizpůsobena)
Zvláště na chodbách nebo schodišti působí velmi efektivně, když se postupně rozsvícejí LED svítilny zavěšené na stěnách tak, jak procházíte prostorem.
LED svítilna Luxus zvýší pocit bezpečí v domě. V prostorech, které jsou střeženy LED svítilnami Luxus se nemůže po tmě pohybovat nikdo, aniž byste o tom věděli. A to ani tehdy, pokud někdo vypne hlavní jistič v domě.
LED svítilna Luxus je jedna z nejkvalitnějších přenosných LED svítilen s pohybovým čidlem na evropském trhu.

Detaily

Kategorie Svítilny a lampy
Objednávkový kód 111008

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.TOPlist